Poikien kilpajoukkueet

C1 - 02
joukkue

Takarivi: Veeti Holmberg, Niko Okkonen (C), Niklas Lähdelahti, Antti-Jussi Mustonen, Rasmus Kervinen, Aku Tuhkalainen, Miika Heikkinen ja Pena Väänänen

Eturivi: Lauri Kohvakka, Veikka Lokka, Väinö Pulkkinen, Rasmus Pietikäinen (MV), Rasmus Lukinmaa, Simo Vironen ja Julius Tiihonen

Kuvasta puuttuvat: Lukas Haapea, Aaron Ollikainen, Petri Ollikainen (joukkueenjohtaja) ja Milla Okkonen (rahastonhoitaja)

 

Kaakkois-Suomen aluesarjan alkusarjan ottelut

Aika Paikka Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos  
 1.10.2016 klo 15:00  Pyroll areena, Pyhtää  PHSB Oranssi  Hatsina  4-8  
 1.10.2016 klo 17:00  Pyroll areena, Pyhtää  Hatsina  KoRe  3-5  
 15.10.2016 klo 10:00  Sport Forum, Mikkeli  Hatsina
 MäVi
 7-3  
 15.10.2016 klo 16:00  Sport Forum, Mikkeli  SB Heinola
 Hatsina
 8-5  
 5.11.2016 klo 13:00  Lahden Suurhalli, Lahti  SC Jenga  Hatsina  2-7  
 5.11.2016 klo 15:00  Lahden Suurhalli, Lahti  Hatsina  PHSB  6-5 Raportti

Alkulohkojen väliset ristiinkarsintapelit ylialueelliseen jatkosarjaan

Aika Paikka Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos  
 6.11.2016 klo 12:15  Joutsenohalli, Lappeenranta  Top Team  Hatsina  5-4  
 6.11.2016 klo 15:45  Joutsenohalli, Lappeenranta  Hatsina  StU  4-3 (JA)  
 6.11.2016 klo 18:00  Joutsenohalli, Lappeenranta  Top Team  Hatsina  8-10 Raportti

 

Ylialueellisen jatkosarjan ottelut

Aika Paikka Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Raportit
 20.11.2016 klo 11:30  Liikuntakeskus Areena, Lappeenranta  Hatsina  NST  5-5  
 20.11.2016 klo 14:30  Liikuntakeskus Areena, Lappeenranta  SB Heinola  Hatsina  9-3

 

 4.12.2016 klo 12:00

 Studentia, Kuopio  Hatsina  SB Welhot  12-0  

 4.12.2016 klo 15:00

 Studentia, Kuopio  Josba
 Hatsina
 7-4  
 17.12.2016 klo 12:00  IS-liikuntakeskus, Joensuu  Hatsina
 KoRe
 5-5  
 17.12.2016 klo 15:00  IS-liikuntakeskus, Joensuu  NST  Hatsina  5-2  
 14.1.2017 klo 16:00  Heinolan kirkonkylän liikuntahalli  Hatsina  Josba  1-13  
 14.1.2017 klo 18:00  Heinolan kirkonkylän liikuntahalli  Hatsina  SB Heinola  6-8  
 28.1.2017 klo 15:00  Studentia, Kuopio   Hatsina  Josba  2-10  
 28.1.2017 klo 18:00  Studentia, Kuopio  SB Welhot  Hatsina  10-5  
 11.2.2017 klo 12:00  Sport Forum, Mikkeli  Hatsina  NST  x-x  
 11.2.2017 klo 14:00  Sport Forum, Mikkeli  KoRe  Hatsina  x-x  
 11.2.2017 klo 18:00  Sport Forum, Mikkeli  SB Welhot  Hatsina  x-x  
 4.3.2017 klo 12:00  Pyroll Areena, Pyhtää  KoRe  Hatsina  x-x  
 4.3.2017 klo 14:00  Pyroll Areena, Pyhtää  Hatsina  SB Heinola  x-x  

 

Harjoituspelit 

Aika Paikka Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos
         
         
         
         
         
         
         
Pelaajat

Puolustajat

1 Salomon Berg
18 Mustonen Antti-Jussi
20 Kervinen Rasmus
32 Lähdelahti Niklas
86 Ollikainen Aaron
88 Lukinmaa Rasmus

Hyökkääjät

4 Tiihonen Julius
10 Lukas Haapea
12 Juho Märkälä
42 Lokka Veikka
64 Aku Tuhkalainen
89 Pulkkinen Väinö
98 Okkonen Niko (C)

GM

Ollikainen Petri
Yleisinfo

Joukkueemme koostuu v. 2002 pelaajista ja harjoittelemme 3-4 kertaa viikossa. Pelaamme Kaakkois-Suomen aluesarjaa.

Kiinnostuitko toiminnastamme? Mukaan mahtuu palloilulajikokemusta omaavia pelaajia.

Ota yhteyttä ja kysy lisää:

Joukkueenjohtaja

Petri Ollikainen

GSM 050 551 5552

Sponsorit