E-pojat

E-pojat 

 

Klo

Sarja

Kenttä

Koti

Vieras

 

9:20

E-pojat lohko A

Sport Forum kenttä 1

Hatsina Kilpa

LuFT

2 - 8 

10:00

E-pojat lohko B

Sport Forum kenttä 1

Hatsina Haastaja

MuurY

 2 - 6

10:40

E-pojat lohko A

Sport Forum kenttä 1

Hatsina D-tytöt

VarTa

0 - 12 

11:20

E-pojat lohko B

Sport Forum kenttä 1

Sudet punamusta

Top Team

 0 - 15

12:00

E-pojat lohko A

Sport Forum kenttä 1

VarTa

Hatsina Kilpa

 2 - 7

12:40

E-pojat lohko B

Sport Forum kenttä 1

Top Team

Hatsina Haastaja

 14 - 1

13:20

E-pojat lohko A

Sport Forum kenttä 1

LuFT

Hatsina D-tytöt

14 - 0 

14:00

E-pojat lohko B

Sport Forum kenttä 1

MuurY

Sudet punamusta

 3 - 1

14:40

E-pojat lohko A

Sport Forum kenttä 1

Hatsina Kilpa

Hatsina D-tytöt

10 - 0 

14:40

E-pojat lohko A

Sport Forum kenttä 2

VarTa

LuFT

 3 - 4

15:20

E-pojat lohko B

Sport Forum kenttä 2

Top Team

MuurY

 10 - 1

15:20

E-pojat lohko B

Sport Forum kenttä 1

Hatsina Haastaja

Sudet punamusta

 2 - 9

17:20

E-pojat puolivälierä

Saimaa kenttä 1

A2/ Hatsina Kilpa

B3/ Sudet punamusta

13 - 1 

17:20

E-pojat puolivälierä

Saimaa kenttä 2

B2/ MuurY

A3/ VarTa

 4 - 9

18:40

E-pojat välierä

Saimaa kenttä 1

A1/ LuFT

B2/A3: VarTa

8 - 5 

18:40

E-pojat välierä

Saimaa kenttä 2

B1/ Top Team

A2/B3: Hatsina Kilpa

1 - 0 

19:20

E-pojat  pronssi

Saimaa kenttä 2

häviäjä välierästä 1

häviäjä välierästä 2

 

19:20

E-pojat finaali

Saimaa kenttä 1

häviäjä välierästä 1voittaja välierästä 1

häviäjä välierästä 2voittaja välierästä 2

 

 

PISTEPÖRSSI 

PELAAJA JOUKKUE MAALIT SYÖTÖT YHTEENSÄ
70 VarTa 9 5 14
8 VarTa 5 8 13
14 VarTa 8 4 12
14 Hatsina Kilpa 9 2 11
6 LuFT 7 4 11
66 LuFT 5 6 11
99 Top Team 6 5 11
7 Hatsina Kilpa 6 4 10
10 Top Team 3 7 10
23 Top Team 5 5 10
5 Hatsina Kilpa 2 7 9
8 Hatsina Kilpa 6 3 9
30 LuFT 5 3 8
29 MuurY 6 2 8
8 Sudet punamusta 8 0 8
98 Hatsina Kilpa 5 2 7
17 MuurY 5 2 7
36 Top Team 6 1 7
12 Top Team 3 4 7
17 LuFT 2 4 6
81 Top Team 5 1 6
5 VarTa 1 5 6
18 LuFT 2 3 5
10 LuFT 1 4 5
20 LuFT 2 3 5
41 LuFT 4 1 5
5 LuFT 4 1 5
29 Sudet punamusta 3 2 5
17 Top Team 5 0 5
33 Top Team 2 3 5
19 Top Team 1 4 5
8 Top Team 4 1 5
88 Hatsina Kilpa 2 2 4
23 Hatsina Kilpa 2 2 4
7 LuFT 1 3 4
70 Sudet punamusta 2 2 4
20 Top Team 1 3 4
27 VarTa 3 1 4
42 VarTa 4 0 4
9 Sudet punamusta 3 0 3
70 Sudet punamusta 1 2 3
29 Top Team 2 1 3
91 Hatsina Haastaja 2 0 2
6 Hatsina Haastaja 2 0 2
44 Hatsina Haastaja 0 2 2
3 Hatsina Haastaja 1 1 2
29 Hatsina Kilpa 1 1 2
24 LuFT 2 0 2
77 MuurY 1 1 2
7 MuurY 0 2 2
3 Sudet punamusta 0 2 2
18 VarTa 2 0 2
64 VarTa 0 2 2
75 VarTa 1 1 2
9 VarTa 1 1 2
39 Hatsina Haastaja 0 1 1
12 Hatsina Haastaja 0 1 1
17 Hatsina Kilpa 0 1 1
20 Hatsina Kilpa 0 1 1
18 Hatsina Kilpa 1 0 1
24 Hatsina Kilpa 0 1 1
77 LuFT 1 0 1
8 LuFT 0 1 1
13 MuurY 1 0 1
99 MuurY 1 0 1
36 MuurY 0 1 1
9 MuurY 0 1 1
16 Sudet punamusta 1 0 1
MV Sudet punamusta 0 1 1
2 Top Team 0 1 1
10 VarTa 0 1 1

 

Lohko A

Ottelu 1

Ottelu 2

Ottelu 3

Yht.

Hatsina Kilpa

 0  4
Hatsina D-tytöt  0 0  0
VarTa  2  0  2
Luft  2  2  6

 

Lohko B

Ottelu 1

Ottelu 2

Ottelu 3

Yht.

Hatsina Haastaja

 0  0

Sudet punamusta

 0  2

Top Team

 2 2  2  6

MuurY

 0  4