C-pojat haastaja

C-pojat haastaja 

 

 Lohko A

Klo

Sarja

SF Kenttä

 

 

 

9:20

C-haastaja lohko A

1

SB Welhot

Hatsina

 7-2

10:00

C-haastaja lohko A

1

PoNoVo

Ruokolahden Raju

2-4 

10:40

C-haastaja lohko A

2

Hatsina

Northern Stars B-tytöt

 7-2

11:20

C-haastaja lohko A

2

Ruokolahden Raju

SB Welhot

6-3 

12:00

C-haastaja lohko A

1

Northern Stars B-tytöt

PoNoVo

0-7 

12:40

C-haastaja lohko A

1

Hatsina

Ruokolahden Raju

 3-1

13:20

C-haastaja lohko A

2

Northern Stars B-tytöt

SB Welhot

2-5 

14:00

C-haastaja lohko A

2

PoNoVo

Hatsina

 2-1

14:40

C-haastaja lohko A

1

Ruokolahden Raju

Northern Stars B-tytöt

 3-1

15:20

C-haastaja lohko A

1

SB Welhot

PoNoVo

 2-6

Lohko B

Klo

Sarja

SF Kenttä

   

 

9:20

C-haastaja lohko B

2

Hatsina A/B-tytöt

Blackbirds 04 valkoinen

6-1 

10:00

C-haastaja lohko B

2

Varta

LASB

0-4

10:40

C-haastaja lohko B

1

Blackbirds 04 valkoinen

Josba C2

 2-16

11:20

C-haastaja lohko B

1

LASB

Hatsina A/B-tytöt

5-2 

12:00

C-haastaja lohko B

2

Josba C2

Varta

2-5 

12:40

C-haastaja lohko B

2

Blackbirds 04 valkoinen

LASB

0-9 

13:20

C-haastaja lohko B

1

Josba C2

Hatsina A/B-tytöt

 3-2

14:00

C-haastaja lohko B

1

Varta

Blackbirds 04 valkoinen

 6-0

14:40

C-haastaja lohko B

2

LASB

Josba C2

 7-2

15:20

C-haastaja lohko B

2

Hatsina A/B-tytöt

Varta

 1-5

Jatkopelit

Klo

Sarja

Kenttä

Koti

Vieras

 

16:40

C-haastaja

Saimaa kenttä 1

A1: Ruokolahden Raju

B2: VarTa

1 - 3

17:20

C-haastaja

Saimaa kenttä 1

B1: LASB

A2: PoNoVo

2 - 1

18:00

C-haastaja sijat 5-6

Saimaa kenttä 1

A3: SB Welhot

B3: Josba C2

4 - 1

18:00

C-haastaja sijat 7-8

Saimaa kenttä 2

A4: Hatsina

B4: Hatsina A/B-tytöt

0 - 8

18:40

C-haastaja pronssiottelu

Saimaa kenttä 1

häviäjä ottelusta A1/B2:

Ruokolahden Raju

häviäjä ottelusta B1/A2:

PoNoVo

 

2 - 3 

19:20

C-haastaja finaali

Saimaa kenttä 1

voittaja ottelusta A1/B2:

VarTa

voittaja ottelusta B1/A2:

LASB

 

3- 4 

 

PISTEPÖRSSI 

PELAAJA JOUKKUE MAALIT SYÖTÖT YHTEENSÄ
21 Josba C2 6 6 12
96 LASB 8 3 11
91 LASB 8 3 11
68 VarTa 4 6 10
8 Josba C2 4 5 9
14 VarTa 7 1 8
24 Hatsina 7 1 8
11 SB Welhot 6 2 8
31 Ruokolahden Raju 5 3 8
2 SB Welhot 5 2 7
22 Josba C2 4 3 7
72 LASB 3 4 7
70 LASB 2 5 7
66 LASB 2 4 6
31 PoNoVo 3 2 5
11 Hatsina A/B-tytöt 3 2 5
44 SB Welhot 2 3 5
6 Hatsina 1 4 5
13 VarTa 3 1 4
39 Ruokolahden Raju 3 1 4
16 LASB 3 1 4
20 Hatsina A/B-tytöt 3 1 4
8 SB Welhot 2 2 4
34 Ruokolahden Raju 2 2 4
30 Ruokolahden Raju 2 2 4
44 Josba C2 2 2 4
44 Hatsina 2 2 4
45 LASB 1 3 4
20 LASB 1 3 4
32 Hatsina 1 3 4
28 Ruokolahden Raju 3 0 3
12 PoNoVo 3 0 3
8 Northern Stars B-tytöt 3 0 3
66 SB Welhot 2 1 3
30 SB Welhot 2 1 3
11 PoNoVo 2 1 3
40 PoNoVo 2 1 3
29 PoNoVo 2 1 3
55 PoNoVo 2 1 3
27 Northern Stars B-tytöt 2 1 3
15 Josba C2 2 1 3
94 Josba C2 2 1 3
7 Josba C2 2 1 3
14 Hatsina A/B-tytöt 2 1 3
12 Hatsina 2 1 3
91 VarTa 1 2 3
18 SB Welhot 1 2 3
21 PoNoVo 1 2 3
14 Josba C2 1 2 3
98 Hatsina A/B-tytöt 0 3 3
36 PoNoVo 2 0 2
15 LASB 2 0 2
2 Hatsina 2 0 2
73 Hatsina 2 0 2
44 VarTa 1 1 2
23 VarTa 1 1 2
7 VarTa 1 1 2
17 SB Welhot 1 1 2
72 SB Welhot 1 1 2
49 SB Welhot 1 1 2
88 PoNoVo 1 1 2
19 PoNoVo 1 1 2
39 PoNoVo 1 1 2
88 LASB 1 1 2
15 Hatsina A/B-tytöt 1 1 2
57 Hatsina A/B-tytöt 1 1 2
88 Hatsina 1 1 2
35 Hatsina 1 1 2
9 Hatsina 1 1 2
12 Hatsina 1 1 2
95 VarTa 0 2 2
21 VarTa 0 2 2
62 SB Welhot 0 2 2
14 SB Welhot 0 2 2
32 PoNoVo 0 2 2
28 Hatsina A/B-tytöt 0 2 2
20 Hatsina 0 2 2
53 Blackbirds 04 Valkoinen 0 2 2
33 VarTa 1 0 1
29 Ruokolahden Raju 1 0 1
7 LASB 1 0 1
79 Josba C2 1 0 1
64 Hatsina A/B-tytöt 1 0 1
9 Blackbirds 04 Valkoinen 1 0 1
21 Blackbirds 04 Valkoinen 1 0 1
7 Blackbirds 04 Valkoinen 1 0 1
16 VarTa 0 1 1
11 VarTa 0 1 1
17 SB Welhot 0 1 1
33 Ruokolahden Raju 0 1 1
3 Ruokolahden Raju 0 1 1
38 PoNoVo 0 1 1
9 Northern Stars B-tytöt 0 1 1
66 Northern Stars B-tytöt 0 1 1
29 Northern Stars B-tytöt 0 1 1
70 LASB 0 1 1

 

 

 

                                                                                                                                                             

Lohko A

Ottelu 1

Ottelu 2

Ottelu 3

Ottelu 4

Yht.

SB Welhot

 2  0  2  0 4 (3)

PoNoVo

 0  2  2  2  6 (2.)

Northern Stars B-tytöt

 0  0  0

Ruokolahden Raju

 2  0  6 (1.)

Hatsina

 2  0  4 (4.)

 

Lohko B

Ottelu 1

Ottelu 2

Ottelu 3

Ottelu 4

Yht.

Hatsina A/B-tytöt

 2  0  0  0 (4.)
 VarTa  0  2  2  6 (2.)
 Josba C2  2  0  2  4 (3.)
 LASB  2  2  2  2  8 (1.)
 Blackbirds 04 valkoinen  0  0  0  0  0