F-pojat haastaja

F-pojat haastaja

 

Klo

Sarja

Kenttä

Koti

Vieras

 

10:00

F-haastaja lohko A

Sport Forum kenttä 2

SB Welhot Stars

Kotkan Reipas 2

 2 - 3

10:00

F-haastaja lohko B

Saimaa Stadium kenttä 1

Hatsina

Toivakan Rivakka

0 - 12

11:20

F-haastaja lohko A

Sport Forum kenttä 2

Kotkan Reipas 2

Jokelan kisa

0 - 9 

12:00

F-haastaja lohko B

Saimaa Stadium kenttä 1

Toivakan Rivakka

Sudet punamusta

8 - 0 

12:40

F-haastaja lohko A

Sport Forum kenttä 2

Jokelan Kisa

SB Welhot Stars

9 - 3 

14:00

F-haastaja lohko B

Saimaa Stadium kenttä 1

Sudet punamusta

Hatsina

 11 - 2

16:00

F-haastaja

Sport Forum kenttä 1

B2: Sudet punamusta

A3: SB Welhot Stars

5 - 6 

16:00

F-haastaja

Sport Forum kenttä 2

A2: Kotkan Reipas 2

B3: Hatsina

9 - 4 

17:00

F-haastaja

Sport Forum kenttä 1

A1: Jokelan Kisa

B2/A3: SB Welhot Stars

7 - 1 

17:00

F-haastaja

Sport Forum kenttä 2

B1: Toivakan Rivakka

A2/B3: Kotkan Reipas 2

12 - 0 

18:00

F-haastaja

Sport Forum kenttä 2

Pronssi: Kotkan Reipas 2

 Pronssi: Welhot Stars

 1 - 2

18:45

F-haastaja

Sport Forum kenttä 2

Finaali: Jokelan Kisa

 Finaali: Toivakan Rivakka

10 - 0 

 

 
 

PISTEPÖRSSI

18 Toivakan Rivakka 8 3 11
66 Jokelan Kisa 6 5 11
5 Jokelan Kisa 4 5 9
9 Jokelan Kisa 5 3 8
99 Jokelan Kisa 3 4 7
11 Jokelan Kisa 2 5 7
88 Kotkan Reipas 2 3 4 7
72 Sudet punamusta 4 2 6
31 Hatsina 5 1 6
31 Toivakan Rivakka 2 4 6
32 Toivakan Rivakka 3 2 5
8 Toivakan Rivakka 2 3 5
19 Kotkan Reipas 2 3 2 5
81 Sudet punamusta 4 0 4
16 Toivakan Rivakka 2 2 4
21 Toivakan Rivakka 3 1 4
9 Toivakan Rivakka 4 0 4
16 Jokelan Kisa 4 0 4
93 Jokelan Kisa 2 2 4
16 Kotkan Reipas 2 2 2 4
10 SB Welhot Stars 1 3 4
52 SB Welhot Stars 1 3 4
40 SB Welhot Stars 4   4
10 Sudet punamusta 1 2 3
33 Hatsina 1 2 3
11 Toivakan Rivakka 2 1 3
20 Toivakan Rivakka 1 2 3
6 Toivakan Rivakka 2 1 3
14 Jokelan Kisa 3 0 3
7 Jokelan Kisa 3 0 3
23 Jokelan Kisa 1 2 3
18 Jokelan Kisa 2 1 3
2 SB Welhot Stars 2 1 3
37 SB Welhot Stars 2 1 3
35 SB Welhot Stars 1 2 3
11 Sudet punamusta 2 0 2
27 Sudet punamusta 1 1 2
73 Sudet punamusta 1 1 2
3 Sudet punamusta 0 2 2
10 Hatsina 0 2 2
27 Kotkan Reipas 2 2   2
96 Kotkan Reipas 2 1 1 2
5 Sudet punamusta 1 0 1
34 Sudet punamusta 1 0 1
21 Sudet punamusta 1 0 1
77 Sudet punamusta 0 1 1
6 Sudet punamusta 0 1 1
64 Hatsina 0 1 1
3 Toivakan Rivakka 1 0 1
12 Toivakan Rivakka 0 1 1
MV Jokelan Kisa 0 1 1
13 Kotkan Reipas 2 1 0 1
20 Kotkan Reipas 2 1 0 1
17 Kotkan Reipas 2 0 1 1
61 Kotkan Reipas 2 0 1 1
10 Kotkan Reipas 2 0 1 1
26 SB Welhot Stars 0 1 1


 

 

 

Lohko A

Ottelu 1

Ottelu 2

Yht.

SB Welhot Stars

 0  0  0

Kotkan Reipas 2

 2  0  2

Jokelan Kisa

 2  2  4

 

Lohko B

Ottelu 1

Ottelu 2

Yht.

Hatsina

 0  0  0

Toivakan Rivakka

 2  2  4

Sudet punamusta

 0  2  2