D2-pojat kilpa

 D2-pojat kilpa lauantai 14.4

 

Klo

Kenttä

Sarja

D2-pojat kilpa

 

 

8:40

SF 2

Lohko A

KaPa-51

VarTa

 0 - 2 

9:20

SF 2

Lohko A

Hatsina

Sudet SB Punainen

 2 - 3

10:00

SF 2

Lohko B

MäVi

Kopa

 8 - 1

10:40

SF 2

Lohko A

Sudet SB Punainen

KaPa-51

 6 - 4

11:20

SF 2

Lohko B

Kopa

Sudet SB Musta

 4 - 4

12:00

SF 2

Lohko A

VarTa

Hatsina

 6 - 2

12:40

SF 2

Lohko B

Sudet SB Musta

MäVi

 1 - 4

13:20

SF 2

Lohko A

KaPa-51

Hatsina

 4 - 5

14:00

SF 2

Lohko A

Sudet SB Punainen

VarTa

 2 - 7

14:40

SF 2

Ottelu 1

A2: Sudet SB Punainen

B3: Kopa

 4 - 1

15:20

SF 2

Ottelu 2

B2: Sudet SB Musta

A3: Hatsina

 5 - 3

16:00

SF 2

Ottelu 3

Mävi

A2/B3: Sudet SB Punainen

 8 - 0

16:40

SF 2

Ottelu 4

VarTa 

B2/A3: Sudet SB Musta

 5 - 1

18:00

Saimaa 2

Pronssipeli

Sudet SB Punainen

Sudet SB Musta

 4 - 7

18:40

Saimaa 2

Finaali

Mävi

VarTa

 3 - 4

 

PISTEPÖRSSI

 PELAAJA

JOUKKUE

MAALIT

SYÖTÖT

YHTEENSÄ

11 Kuhanen Atte

MäVi 11 3 14

42 Kääpä Kaapo

Sudet SB Punainen 6 6 12

6 Kytömäki Juho

Sudet SB Punainen 7 2 9

25 Tolvanen Niklas

VarTa 1 5 6

11 Räisänen Onni

VarTa 4 2 6

19 Nurkka Noel

Sudet SB Musta 5 1 6

22 Syrjälahti Markus

MäVi 3 3 6

28 Hokkanen Veera

KaPa-51 2 3 5

24 Hynninen Veeti

VarTa 0 5 5

22 Kudjoi Kaapo

VarTa 4 1 5

11 Sollo Mikael

Sudet SB Musta 4 1 5

10 Pulkkinen Juuso

Hatsina 3 1 4

38 Yrjönen Jonna

Sudet SB Punainen 3 1 4

35 Löytty Jose

Hatsina 2 5 4

24 Pekkarinen Aapo

Hatsina 2 5 4

23 Ahonen Tomi

MäVi 2 5 4

29 Kähkönen Emil

MäVi 2 5 4

8 Seppänen Veeti

Sudet SB Musta 2 5 4
10 Kolehmainen Jesse Sudet SB Musta 1 3 4
4 Varonen Jaakko VarTa 3 0 3
38 Paakkunainen Aaro VarTa 3 0 3
29 Sepponen Eetu VarTa 3 0 3
36 Nikulainen Sampo KaPa-51 3 0 3
7 Louhelainen Eemil Kopa 2 1 3
32 Saranki Mico Hatsina 2 1 3
9 Sinkko Eero Kopa 2 1 3
64 Hämäläinen Lauri MäVi 2 1 3
44 Viitikko Jasper Hatsina 0 3 3
99 Partonen Juuso MäVi 0 3 3
l27 Setälä Luka Sudet SB Musta 2 1 3
13 Toivonen Mikael Sudet SB Punainen 2 1 3
17 Päivinen Niklas Sudet SB Musta 0 3 3
2 Nykänen Niilo KaPa-51 2 0 2
15 Nokkala Lauri Kopa 1 1 2
6 Kokkola Tuomas MäVi 1 1 2
7 Pulkka Lauri MäVi 1 1 2
3 Kräkin Roni VarTa 1 1 2
18 Paunonen Perttu VarTa 1 1 2
12 Koistinen Lassi VarTa 1 1 2
26 Rasilainen Pekka Sudet SB Punainen 0 2 2
52 Nikkinen Aatu MäVi 0 2 2
7 Leskinen Lenni KaPa-51 0 2 2
19 Hämäläinen Veeti MäVi 1 1 2

77 Havukainen Jere

MäVi 1 0 1

12 Mentunen Tapio

Kopa 1 0 1

99 Puurunen Elias

KaPa-51 1 0 1
13 Seppänen Niko Sudet SB Musta 1 0 1
25 Melto Otto Sudet SB Musta 1 0 1
51 Pio Miro Sudet SB Musta 1 0 1
9 Hämäläinen Ville Hatsina 1 0 1
90 Laatikainen Miikka Hatsina 1 0 1

 

Lohko A

Ottelu 1

Ottelu 2

Ottelu 3

Yht.

KaPa-51

0  0  0  0

VarTa

2  2  2  6

Sudet SB Punainen

 2  2  0  4

Hatsina

 0  0  2  2

 

 

Lohko B

Ottelu 1

Ottelu 2

Yht.

MäVi

 2  2  4

Kopa

 0  1  1

Sudet SB Musta

 1  0  1