C-pojat kilpa

 C-pojat kilpa sunnuntai 15.4

 

 

Klo

Kenttä

Sarja

Saimaa Stadium kenttä 1

 

 

8:40

Saimaa 1

Lohko B

Panthers

Sudet SB Punainen

 7-2

8:40

Saimaa 2

Lohko B

O2-Jyväskylä

Happee

 2-6

9:20

Saimaa 1

Lohko A

Hatsina

Classic

 4-3

9:20

Saimaa 2

Lohko A

NST

Top Team

 1-3 

10:00

Saimaa 1

Lohko B

Sudet SB Punainen

Josba

 0-3

10:00

Saimaa 2

Lohko B

Happee

Panthers

 5-5

10:40

Saimaa 1

Lohko A

Top Team

Hatsina

 3-3

10:40

Saimaa 2

Lohko A

Classic

NST

 4-6

11:20

Saimaa 1

Lohko B

Josba

O2-Jyväskylä

 1-4

11:20

Saimaa 2

Lohko B

Sudet SB Punainen

Happee

 0-4

12:00

Saimaa 1

Lohko A

Hatsina

NST

 5-1

12:00

Saimaa 2

Lohko A

Top Team

Classic

 2-5

12:40

Saimaa 1

Lohko B

Josba

Panthers

 1-6

12:40

Saimaa 2

Lohko B

O2-Jyväskylä

Sudet SB Punainen

 8-1

13:20

Saimaa 2

Lohko B

Panthers

O2-Jyväskylä

 5-4

13:40

Saimaa 1

LohkoB

Happee

Josba

 4-0

14:40

Saimaa 1

Ottelu 1

A2: Top Team

B3: O2 JKL

 5-4

15:20

Saimaa 1

Ottelu 2

B2: Panthers

A3: NST

 5-4

16:00

Saimaa 1

Ottelu 3

B1: Happee

A2/B3: Top Team

 5-2

16:40

Saimaa 1

Ottelu 4

A1: Hatsina

B2/A3: Panthers

 5-2

17:20

Saimaa 1

Pronssipeli

Top Team

Panthers

 3-6

18:00

Saimaa 1

Finaali

Happee

Hatsina

 2-3

 

PISTEPÖRSSI 

 

 

PELAAJA

JOUKKUE

MAALIT

SYÖTÖT

YHTEENSÄ

 90 Lehikoinen Tomi

Panthers

3

9

12

 16 Nyrhinen Santeri

Top Team

3

7

10

 7 Åkerlund Miro

Happee

7

4

11

 19 Telkki Axel

Panthers

7

4

11

 17 Ilomäki Nikolas

Happee

6

3

9

 50 Ylimartimo Ukri

Panthers

7

1

8

 55 Parkkinen Eemeli

Hatsina

6

2

8

 29 Rynö Linus

Panthers

5

3

8

 41 Tirkkonen Pyry

O2-JKL

4

4

8

 11 Ässämäki Tuukka

O2-JKL

6

1

7

 11 Niemelä Kaapo

Top Team

6

1

7

 11 Toivanen Eetu

Hatsina

2

5

7

 41 Timperi Matias

NST

4

2

6

 50 Pasanen Rasmus

Top Team

4

2

6

 28 Jaakola Viljami

Classic

3

3

6

 29 Kärkkäinen Roope

O2-JKL

3

3

6

 80 Brander Mico

Panthers

3

3

6

 19 Haapala Arttu

Hatsina

2

4

6

 21 Keski-Jaskari Tino

Happee

3

2

5

 40 Mikkola Niklas

Panthers

3

2

5

 13 Peltomäki Antti

Panthers

4

0

4

 77 Lämsä Matias

Happee

3

1

4

 29 Aherto Miro

Hatsina

3

1

4

 40 Ikonen Samu

Top Team

3

1

4

 25 Waris Olli

Hatsina

3

1

4

 17 Kilpeläinen Aapo

NST

2

2

4

 96 Peurala Veeti

O2-JKL

2

2

4

 88 Hartikainen Axel

O2-JKL

2

2

4

 16 Paananen Joel

Happee

1

3

4

 70 Huotari Antti

O2-JKL

1

3

4

 91 Nyyssönen Olli

Top Team

2

1

3

 25 Levä Perttu

Josba

1

2

3

 33 Tiilikainen Veeti

Classic

1

2

3

 28 Sollo Mico

NST

1

2

3

 90 Sihvola Roope

Happee

0

3

3

 27 Larnos Kie

Hatsina

0

3

3

 28 Aaltonen Joni

Sudet SB Punainen 

2

0

 2 

 10 Ritamäki Eetu

Classic

2

0

2

 13 Moilanen Jesper

Classic

2

0

2

 42 Kontoniemi Janne

Panthers

2

0

2

 18 Hyväoja Niko

Panthers

1

1

2

 27 Törmä Topias

Classic

1

1

2

 42 Rossi Jarkko

O2-JKL

1

1

2

 5 Kovala Eelis

Happee

1

1

2

 27 Saikkonen Iivari

Happee

1

1

2

 78 Kylmälahti Ville

O2-JKL

1

1

2

 17 Vähätiitto Juho

Panthers

1

1

2

 50 Eerikäinen Eetu

NST

1

1

2

 23 Lavikka Joel

NST

1

1

2

 8 Oksanen Miro 

Happee

1

1

2

 99 Pöntinen Kasperi

Hatsina

1

1

2

 87 Torniainen Eero

Hatsina

1

1

2

 41 Lehto Jere

Sudet SB Punainen 

0

2

2

 24 Rajala Jesse

Classic

0

2

2

 37 Laatikainen Aleksi

Hatsina

0

2

2

 91 Naumanen Valtteri

Panthers

0

2

2

 65 Näätänen Valtteri

Panthers

0

2

2

 64 Määttä Juuso

Josba

1

0

1

 97 Piiroinen Niklas

Josba

1

0

1

 94 Hiironen Leevi

Josba

1

0

1

 17 Kilpeläinen Julius

Classic

1

0

1

 26 Helin Veikko Classic 1 0 1

 46 Hakari Matias

Classic

1

0

1

 31 Tossavainen Jere

NST

1

0

1

 24 Utunen Lauri

NST

1

0

1

 18 Seppälä Juho

NST

1

0

1

 27 Hurskainen Leevi

Josba

1

0

1

 24 Laurila Saska

Happee

1

0

1

 10 Joutjärvi Olli

Sudet SB Punainen

1

0

1

 44 Karjalainen Ilari

O2-JKL

1

0

1

 91 Hämäläinen Petteri

O2-JKL

1

0

1

 20 Venäläinen Toivo

Hatsina

1

0

1

 88 Leskelä Vilho

Happee

1

0

1

 33 Häkkänen Veeti

Hatsina

1

0

1

 68 Järvilehto Joonas

Panthers 

0

1

1

 72 Kirvesoja Tuukka

Classic

0

1

1

 52 Pihlava Eero

Classic

0

1

1

 10 Ritvanen Eetu

NST

0

1

1

 22 Nakari Joona

NST

0

1

1

 92 Niskala Eetu

Top Team

0

1

1

 8 Utukka Lauri

Top Team

0

1

1

 2 Vanhatupa Aleksi

Classic

0

1

1

 20 Piiroinen Jere

Josba

0

1

1

 5 Varis Elmo

Hatsina

0

1

1

 13 Pessa Peetu

Sudet SB Punainen

0

1

1

 4 Vesterinen Joel O2-JKL 0 1 1
 7 Litmanen Jenni O2-JKL 0 1 1
 18 Seppälä Juho  NST 0 1 1

 3 Pyykkönen Aapeli

Panthers

0

1

1

 22 Kujala Santeri

Happee

 0

 1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lohko A

Ottelu 1

Ottelu 2

Ottelu 3

Yht.

Hatsina

 1  2  5

NST

0  2  0  2

Top Team

 1  0  3

Classic

 0  2  2

 

Lohko B

Ottelu 1

Ottelu 2

Ottelu 3

Ottelu 4

Yht.

Panthers

2  1  2  2  7

O2-Jyväskylä

0  2  2  0  4

Sudet SB Punainen

0 0  0  0

Happee

2  1  2  2  7

Josba

2  0  0  0  2

 

A-lohkon kolmas: NST keskinäisten otteluiden maalierolla

B-lohkon voittaja: Happee koko sarjan maalierolla